Udział w projekcie Skala Współpracy jest bezpłatny. Nic nie zapłacisz za udział w tym projekcie, możesz tylko zyskać!

Do projektu zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i organizacje pożytku publicznego, w których działa minimum 6-ciu wolontariuszy w wolontariacie długoterminowym tj. powyżej 3 miesięcy  lub działają współpracownicy.

W momencie rejestracji na podany adres email wysyłane jest potwierdzenie wraz z datą graniczną wyłonienia organizacji kwalifikujących się do projektu.  Najpóźniej w momencie zamknięcia rekrutacji otrzymasz informację czy Twoja organizacja zakwalifikowała się do bycia ambasadorem projektu lub organizacją współpracy.

Jeżeli nie otrzymał_ś informacji zwrotnej z informacją o zarejestrowaniu się do projektu skontaktuj się z nami mailowo: ngo@skalawspolpracy.pl

Jak najbardziej! Projekt ma na celu wzmocnienie kultury współpracy wśród wolontariuszy, niezależnie od życiowego doświadczenia.

Nie, do projektu zapraszamy jedynie organizacje pozarządowe oraz pożytku publicznego.

Różne informacje o modelu Skala Współpracy znajdziesz w zakładce Strefa Wiedzy, na naszym kanale na youtube i profilu facebook

Możecie zapoznać się z koncepcją Modelu Współpracy w zakładce Strefa Wiedzy oraz na bieżąco śledzić pojawiające się otwarte wydarzenia na naszym profilu facebook oraz kanale na youtube.

Możecie zapoznać się z koncepcją Modelu Współpracy w zakładce Strefa Wiedzy oraz na bieżąco śledzić pojawiające się otwarte wydarzenia na naszym profilu facebook oraz kanale na youtube.

Każde zgłoszenia organizacji do projektu rozpatrywane są indywidualnie, stąd może się również zdarzyć, że skontaktujemy się z wami.

Organizacje, które zostaną zakwalifikowane do projektu uczestniczyć będą w konferencji bez dodatkowych opłat, dla innych organizacji wstęp na konferencję będzie płatny.

Uczestnicy projektu będą zobowiązani do uzupełnienia raportu z przeprowadzonych rozgrywek gry szkoleniowej. Dodatkowo organizacje te będą poproszone o ewaluację projektu do wypełnienia online oraz odbędą krótką rozmowę ewaluacyjną.

Organizacje, które otrzymają grę szkoleniową będą proszone o przygotowanie rozgrywki minimum jeden raz dla minimum 12 uczestników lub przeprowadzenie dwóch rozgrywek dla minimum 6 uczestników. Wierzymy jednak, że gra szkoleniowa wejdzie w DNA organizacji i będzie stale wykorzystywana.